Wyniki

MscImięNazwiskoCzasMce. K/MKat.dodatkowaMce w kat,
1MaciejSerafiński00:34:38.9101OSP1
2PrzemysławMajda00:34:59.4302
3AdrianWoszczyło00:36:42.8103PSP1
4KarolZłotnik00:37:47.6704PSP2
5WiktorChwiej00:38:47.3905PSP3
6DawidWittchen00:39:16.5706PSP4
7MirosławMarszałkowski00:40:46.4307Wojsko1
8KarolGrabarek00:40:57.0108OSP2
9KrzysztofBukowiecki00:41:50.8309Policja1
10SŁAWOMIRFURMAŃSKI00:41:53.23010
11SławomirKamiński00:41:57.82011OSP3
12MichalSzmagalski00:42:03.93012Policja2
13SławomirPietrzycki00:42:08.68013Wojsko2
14PAWEŁDEYK00:43:10.88014
15SzymonAntas00:43:11.88015
16DawidGrzelczak00:43:34.53016OSP4
17FranciszekWaloszek00:43:49.47017OSP5
18DamianLysek00:44:23.82018OSP6
19MateuszPtak00:44:35.09019OSP7
20PatrykŻurawski00:44:35.24020OSP8
21MichalKubka00:44:40.60021OSP9
22PIOTRSZUMOWSKI00:44:42.13022
23SEBASTIANMIĘTKIEWSKI00:44:46.85023
24SzymonSzydłowski00:44:52.27024PSP5
25KarolBłaszkiewicz00:44:58.57025Policja3
26TomaszMądrowski00:44:58.91026PSP6
27MONIKAWOJCIECHOWSKA00:45:03.7601
28PrzemysławJasnowski00:45:18.96027Policja4
29ADRIANSZCZERBA00:45:20.71028
30ArturBałdyka00:45:20.75029Policja5
31MargaritaKrólak00:45:26.4702OSP10
32BartoszStosz00:45:30.01030Służby1
33KAMILSobota00:45:33.96031OSP11
34JarosławKołuda00:45:33.98032PSP7
35DawidKowalewski00:45:37.43033
36TomaszRzeszotarski00:45:41.72034
37MACIEJSZYMAŃSKI00:45:48.57035
38TomaszPływacz00:45:49.84036
39KamilOsak00:46:20.31037PSP8
40AgnieszkaWietrzyńska00:46:40.2803Służby2
41ArturTrzciński00:47:13.00038OSP12
42AgnieszkaWilczewska00:47:13.0504Wojsko3
43PawełMejsner00:47:14.63039
44MarcinKubicki00:47:32.20040
45MarcinZaroda00:47:53.65041
46TomaszGrudniewski00:48:37.16042Służby3
47MaciejHochenzy00:48:39.69043
48KacperCzarniak00:48:49.98044OSP13
49ŁukaszPieńkowski00:48:50.01045PSP9
50MateuszWalczak00:48:51.95046OSP14
51MichałGrobelski00:49:04.99047
52maciejmajewski00:49:33.76048
53MagdaLeśniczak00:49:40.0305
54ZENONSZYNSZECKI00:49:42.69049
55WaldemarRogala00:49:53.10050PSP10
56SebastianLis00:49:53.41051PSP11
57DAWIDKOŻUCHOWSKI00:49:54.45052
58DAWIDŁYSKOWSKI00:50:08.34053
59AgataPaszek00:50:09.5106
60KrzysztofNowakowski00:50:09.54054OSP15
61MarekKolasa00:50:09.67055OSP16
62MarianAdamkiewicz00:50:09.77056
63WiktorZieliński00:50:15.71057OSP17
64AdrianKowalczyk00:50:23.07058PSP12
65MichałNowacki00:50:33.09059PSP13
66KrzysztofDelekta00:50:37.37060Policja6
67SamWestcott00:50:39.60061
68MarcinKolański00:51:13.12062Policja7
69arkadiuszwawrzyniak00:51:42.79063OSP18
70MieczysławZiółkowski00:51:43.31064
71WojciechMaciejewski00:51:43.57065OSP19
72PiotrPrus00:51:47.97066OSP20
73MichałWojtczak00:51:49.87067OSP21
74PIOTRWICHORSKI00:52:02.32068
75BartoszNowicki00:52:21.66069Policja8
76DawidWalczak00:52:30.59070
77LidiaWalczak00:52:31.0207
78TomaszBanasiak00:52:33.76071OSP22
79MateuszGrabarczyk00:52:38.89072Policja9
80TOMASZWICKI00:52:39.90073
81ANDRZEJWOJTKOWIAK00:52:45.85074
82ARTURTomaszewski00:52:54.89075Policja10
83ŁukaszWysota00:53:04.87076Służby4
84IwonaWojcieszak00:53:16.2408
85BronisławŚwiątek00:53:16.33077
86DanielAgaciak00:53:22.54078
87SebastianSzmagaj00:54:08.67079PSP14
88MARCELŚWIATOWSKI00:54:15.59080
89MaciejŻmijewski00:54:15.65081
90KacperPrus00:54:18.39082OSP23
91JoannaWojtczak00:54:20.0909
92ZbigniewKorzeniowski00:54:24.02083OSP24
93ŁukaszFilipczak00:54:30.98084
94KarolinaMaciejewska00:54:31.03010
95OlgaMaciaszek00:54:40.59011
96MichałKaczmarek00:54:40.72085PSP15
97SzymonJaworek00:54:41.25086PSP16
98TomaszStankiewicz00:54:43.41087
99PatrykKarolak00:54:45.14088OSP25
100EWELINAWESTCOTT00:55:06.43012
101SewerynKozubek00:55:31.74089
102RobertŚwitoń00:55:31.83090
103MarlenaStępniak00:55:31.89013
104DariuszGąsiorowski00:55:31.99091OSP26
105MalwinaRajewska00:55:32.11014
106SebastianKozubek00:55:32.12092
107ROBERTMłodzieniak00:55:43.66093
108JacekMatecki00:55:44.78094
109JanGłowala00:55:57.94095OSP27
110JarosławKaczmarek00:56:22.51096
111JakubKorput00:56:29.54097OSP28
112PiotrRybarczyk00:56:32.48098OSP29
113RafałPłuciennik00:56:33.48099OSP30
114RafałPietrzycki00:57:16.930100
115PatrykRomblewski00:57:29.450101
116PATRYCJAWITT00:57:35.47015
117KonradRybicki00:57:36.920102Policja11
118ŁUKASZWICHORSKI00:57:47.890103
119KRZYSZTOFWICHORSKI00:57:51.330104
120ElżbietaCybulska00:58:21.94016
121SzymonSypniewski00:58:21.990105
122NicolaKról00:58:38.72017
123TomaszSzymanski00:59:01.100106OSP31
124RemigiuszMajcherek01:00:29.960107
125PrzemysławKnioch01:00:40.320108PSP17
126MichalSzeląg01:00:49.830109PSP18
127KrystianOkulski01:01:16.150110
128PrzemysławWarmiński01:01:16.190111Wojsko4
129KrzysztofSutor01:01:16.410112PSP19
130MAŁGORZATAADAMCZYK01:01:33.21018
131ARTURSTASIAK01:01:35.930113
132DAWIDŚCIBORSKI01:01:36.500114
133WALDEMARADAMCZYK01:01:40.200115
134ADRIANNAKABACIŃSKA01:02:04.23019
135AdamKubalski01:02:04.760116
136IzabelaWojdas01:03:06.93020Służby5
137DOROTAWIŚNIEWSKI01:03:19.72021
138KAZIMIERZWIŚNIEWSKI01:03:22.000117
139PawełGapsa01:03:49.110118PSP20
140MateuszSzmagaj01:04:10.960119OSP32
141WojciechLebiedziński01:04:40.730120
142AnetaJankowska01:04:40.94022
143DamianJanczak01:05:06.410121Policja12
144KlaudiaKołata01:05:39.24023
145DariaJaros01:05:39.40024
146RENATAMARENDZIAK01:07:13.04025
147KRYSTIANRUSAK01:07:16.820122
148KrystianKolasa01:07:37.150123OSP33
149BartoszChmielewski01:07:37.170124
150SylwiaKurbiel01:08:02.99026
151MateuszDrążkowski01:09:00.510125OSP34
152PaulinaGórna01:09:00.55027OSP35
153BartoszChudzik01:09:00.660126PSP21
154WładysławKarski01:09:03.610127OSP36
155AgataKrych01:09:12.53028OSP37
156RenataPietrzycka01:09:18.81029
157MARCINGrabowski01:09:41.160128
158MagdalenaGrabowska01:09:41.45030
159DominikSobczak01:09:43.500129OSP38
160OlgaZagłoba-Grabarek01:10:15.87031Służby6
161ArkadiuszAntkowiak01:10:16.180130
162MilenaStasiak01:10:16.47032
163RenataZagłoba01:10:18.99033
164MichałZagłoba01:10:20.510131
165MałgorzataNowakowska01:10:27.89034
166TomaszRybicki01:10:38.660132OSP39
167WeronikaMadej01:11:28.36035
168KonradMadej01:11:28.730133
169MichałDrążkowski01:11:48.840134OSP40
170KrzysztofSawicki01:11:59.580135OSP41
171BartłomiejPękacz01:12:01.130136
172IzabelaKoralewska01:12:28.57036OSP42
173RenataPiekarska01:12:59.14037
174EmiliaTomczyk01:13:08.34038

OVRImię NazwiskoMiejscowośćNetto 1/2Brutto 1/2Czas NettoCzas BruttoK/MBIB
1PAWEŁ REZULAKOrchowo00:03:40.8200:03:48.0300:07:06.7300:07:13.94139
2ADRIAN MORALEWSKIKonin00:03:22.9700:03:32.5800:07:27.8600:07:37.47211
3KAMIL SOBOTAŚLESIN00:03:28.7800:03:38.5600:07:44.2300:07:54.01352
4MATEUSZ TRACZYŃSKIŁódź00:03:51.5600:04:02.9600:08:09.7600:08:21.16442
5MARGARITA KRÓLAKŚLESIN00:04:24.2600:04:34.7700:08:49.6100:09:00.12151
6RAFAŁ STARZYŃSKIŚlesin00:04:05.9400:04:52.2500:08:15.1300:09:01.4451
7AREK ZAJDELStawiszyn00:04:09.9800:04:49.4300:08:22.1000:09:01.55623
8ADAM GRZELAKSłupca00:04:34.4600:04:47.0300:09:16.4800:09:29.051126
9ŁUKASZ GRZELAKSŁUPCA00:04:38.2500:04:59.3700:09:09.8300:09:30.95949
10KRZYSZTOF RATAJCZYKSłupca00:04:34.4400:04:41.8400:09:26.5500:09:33.951213
11KAMIL WALERIANCZYKŚlesin00:04:20.5500:05:11.7700:08:42.8000:09:34.0272
12JAROSŁAW KULIGKonin00:04:30.4200:04:39.7900:09:27.8500:09:37.221424
13ROBERT MIETLICKIWitkowo00:04:35.3200:04:47.5000:09:28.7600:09:40.94158
14BARTOSZ PAŁASZSompolinek00:04:30.3300:04:44.2400:09:27.5100:09:41.421343
15DAWID SOSIŃSKIGniezno00:04:41.9500:05:18.0000:09:09.1600:09:45.21846
16SEBASTIAN PAWELAGostuń00:05:02.3200:05:27.9500:09:30.0400:09:55.671614
17WOJCIECH NOWAKSokółki00:04:15.4600:04:56.3700:09:15.6200:09:56.53109
18JOANNA GÓRSKASłupca00:04:56.3700:05:11.2300:09:44.6300:09:59.49231
19PAWEŁ BERNADOWSKIPOZNAŃ00:04:37.0300:05:17.2500:09:40.7900:10:21.011755
20WOJCIECH ŁUKOWSKIŚlesin00:04:30.9800:05:11.4000:09:58.9100:10:39.331817
21KRZYSZTOF ANDRUSZCZAKŚlesin00:04:49.0500:05:30.0300:10:03.9700:10:44.95204
22MARCIN OLCZAKŚwinice Warckie00:05:09.5200:05:38.6400:10:16.6200:10:45.742344
23ADAM TYCZŚlesin00:04:50.4300:05:29.3800:10:08.1900:10:47.14225
24MICHAŁ WESOŁOWSKIŚlesin00:04:55.1100:05:37.2700:10:06.1800:10:48.34213
25TOMASZ BANDOWSKAKonin00:05:05.3800:05:16.4600:10:46.9700:10:58.052445
26SZYMON KRANCŚlesin00:04:51.9100:05:49.5100:10:00.9100:10:58.51196
27MAGDALENA MIROSŁAWSKASłupca00:05:44.5300:05:57.5700:11:11.9800:11:25.02336
28PIOTR DADZIBÓGŚwierz00:05:20.0700:05:43.1200:11:21.5400:11:44.592620
29RAFAŁ MANUSZKIEWICZŚLESIN00:05:12.8900:06:01.4400:11:04.2000:11:52.752554
30MARIUSZ KACZMAREKWitkowo00:05:31.5100:05:56.7100:11:39.4700:12:04.672925
31GRAŻYNA ZIELIŃSKAŁódź00:05:32.3200:05:48.3900:11:48.8900:12:04.96441
32ADRIAN BŁASZAKGniezno00:05:23.3400:06:01.3200:11:27.7400:12:05.722710
33DAMIAN WYLEGAŁAGniezno00:05:10.2800:05:57.8600:11:34.9000:12:22.482828
34ANDRZEJ MACHOWIAKSłupca00:05:53.9000:06:29.5300:11:51.8900:12:27.523135
35TOMASZ KOTUSIEWICZSŁUPCA00:05:54.1700:06:18.4900:12:03.5500:12:27.873215
36PRZEMYSŁAW OLSZEWSKISłupca00:05:51.6800:06:23.4600:12:08.1200:12:39.903312
37DAWID PAWLAKSŁUPCA00:05:17.1700:06:09.4800:11:49.0000:12:41.313053
38MARCIN ROSIŃSKIStrzałkowo00:06:03.2300:06:31.1100:12:15.2300:12:43.113432
39MAGDALENA DADZIBÓGŚwierz00:06:12.3100:06:57.2200:12:48.0200:13:32.93521
40JOANNA GRZEŚKIEWICZSłupca00:06:30.7700:06:58.2600:13:14.0600:13:41.55618
41BEATA SKOTARCZYKSłupca00:06:28.7700:06:57.1500:13:14.1700:13:42.55722
42EWELINA BŁAŻEJEWSKASłupca00:06:52.6500:07:23.5200:13:22.3900:13:53.26819
43SYLWIA KRYSZCZUNASSłupca00:07:18.8600:07:51.3100:15:06.7600:15:39.21940
44DAMIAN ABRAMOWICZKalisz00:06:23.3000:06:57.8200:16:01.0800:16:35.603533
45URSZULA ASTKalisz00:07:39.5700:08:27.1300:15:49.0200:16:36.581134
46MARTA WIECZORKIEWICZKoło00:07:39.0400:09:07.4800:15:39.5900:17:08.031048
47KAROLINA SMELKOWSKAGniezno00:07:47.0800:08:42.6800:16:23.9400:17:19.541229
48PAULINA FIZYCZAKGniezno00:07:46.4700:08:42.0800:16:27.9900:17:23.601327
49ANNA NOWAKKonin00:09:58.2600:10:21.8900:21:29.2500:21:52.881430
50ANDRZEJ SIWIŃSKIKonin00:11:38.2400:13:09.9200:23:27.4300:24:59.113638
51RAFAŁ TARCZEWSKIKonin00:11:37.8700:13:09.9300:23:32.4200:25:04.483737

Mce.Nr start.ImięNazwiskoCzas nettoczas bruttoK/Mkat.mce w kat.TEAM
1188AdrianŻakowski00:33:1300:33:12.2701M201Decathlon Franowo
2246MARIUSZDEMBOWSKI00:33:5200:33:51.1402M301
390TarasKulai00:34:2900:34:28.5903M202
4132PawełRezulak00:35:0300:35:02.4004Powiat1Witkowo Biega
5219JakubWawrzyniak00:35:1500:35:14.4805M303Wybiegać Marzenia Team
637DariuszMorzyński00:35:2600:35:25.3706Powiat233 Baza Lotnictwa Transportowego Powidz
763MichałĆwik00:37:2900:37:28.7607M304
830PrzemysławJędros00:37:3700:37:36.8808M305Inżynieria Biegania Team
99JarosławCierniak00:38:3700:38:36.8109Powiat3Grupa Biegowa Słupca kimkolwiek jesteś biegnij za mną
10189AleksandraKaczmarek00:39:0900:39:08.6601K201Decathlon Franowo
11179TomaszZięty00:39:3400:39:35.97010M204Fludra
1251MarekBocian00:39:4200:39:41.97011M501KB Geotermia Uniejów
1378MirosławMarszałkowski00:39:4300:39:43.12012Powiat4Pasjonaci Słupca
14138MarzenaSiwińska00:39:5700:39:57.6302K301Witkowo Biega
1595DanielŁagutoczkin00:40:0000:40:02.78013M205Sokół Kleczew
16144KrzysztofSkrzypczak00:40:0000:40:03.23014M403Altom Gniezno
17242FILIPBOROWCZAK00:40:0700:40:09.03015M206
18153KrzysztofTomaszewski00:40:3400:40:34.05016M502KB Maraton Turek
19163IzabelaWierzchowska00:41:0800:41:08.0503K302
2064DamianDarul00:41:2400:41:24.45017M306KB Maraton Turek
21240OLGAKAZIMIROWA00:41:4300:41:43.5004K401
22164AdamWierzchowski00:41:5300:41:53.52018M404
23167MirosławWilczewski00:42:0100:42:02.47019Powiat5
24131MarcinRaśniewski00:42:0200:42:07.21020Powiat6Pasjonaci Słupca
2538KrzysztofNowacki00:42:0600:42:07.25021M406No Name Team
2679SebastianMaroń00:42:0700:42:07.35022Powiat7Pasjonaci Słupca
27206FRANCISZEKWALOSZEK00:42:2300:42:24.49023M408KB Maraton Turek
2854LeszekCeglewski00:42:3400:42:36.18024M503Triton Konin
29184LeszekWszendybył00:42:3200:42:36.22025M308KB Aktywni Konin
30217DanielSzczygieł00:42:3300:42:36.39026M207
3140ArkadiuszUrbaniak00:42:4100:42:42.14027Powiat8Pasjonaci Słupca
32152SajmonŚwiątnicki00:43:0500:43:06.47028Powiat9Pasjonaci Słupca
33168SebastianWłodarczyk00:43:0400:43:08.89029M309Night Runners Gniezno
34185ArkadiuszPerliński00:43:0400:43:15.28030M209
35197EwaKaczmarek-Śląska00:43:2100:43:20.8205K303
36116TomaszPaul00:43:3000:43:37.17031M2010
37202DamianKurek00:43:2900:43:39.20032M2011
3875FryderykKaczmarek00:43:2900:43:39.26033M2012Dąbrowski Team / WNPiD UAM
39180AntoninaZywert00:43:2900:43:39.8206Powiat10
40125BartoszPołatyński00:44:0000:44:00.80034Powiat11Pasjonaci Fizjosfera Słupca
413LidiaBruch00:43:5900:44:01.2007K304Witkowo Biega
428MateuszGalor00:43:5600:44:01.21035Powiat12
4394AnetaLupa-Marcinowska00:43:5300:44:03.4308K402RUN4FUN
44171AndrzejWojciechowski00:44:0500:44:06.05036M4010KB Maraton Turek
4535TomaszMadejczyk00:44:0600:44:08.19037M3011Inżynieria Biegania Team
4689AdamKubalski00:44:2100:44:24.01038M2014
4758KrzysztofCHRZANOWSKI00:44:2600:44:28.09039M601Bud-Rem Koło
4817KrzysztofMarcinowski00:44:2500:44:31.39040M4011RUN4FUN
4926GrzegorzWysocki00:44:3600:44:37.24041Powiat13Pasjonaci Słupca
50236SEBASTIANMANC00:44:4200:44:41.96042M4013
5144WŁODZIMIERZADAMCZYK00:44:4000:44:42.76043M504
52142MarcinSkorliński00:44:4600:44:53.01044M4014Echo Ziemi Kostrzyńskiej
53123TomaszPływacz00:44:5100:44:54.80045M3012KB Maraton Turek
54134ZbigniewRoszak00:44:3700:44:54.87046M3013
55156MichałWachocki00:45:0200:45:04.44047M3014
5698maciejmajewski00:45:0800:45:11.70048M505
57200PaulinaRybicka00:45:1000:45:13.4009K161ZSBiKZ Budowlani
5839MaciejPietraszak00:45:3100:45:32.33049Powiat14
5992HubertlLisiak00:45:3200:45:36.91050M2015
60174ZbigniewWolski00:45:3900:45:40.54051M602
61215AnnaWiśniewska00:45:4400:45:45.11010K305
62199AgnieszkaCzerniak00:45:4500:45:48.78011K403Piątkowo na Biegowo Poznan
63241ALEKSANDRKAZIMIROW00:45:5500:45:54.31052M3015
64176PiotrZalas00:45:5300:45:58.24053M4016Geberit Team
6525MichałWiśny00:45:5100:46:00.81054Powiat15
66229WitoldZIÓŁKOWSKI00:45:5500:46:01.55055M506Witkowo Biega
67166AgnieszkaWilczewska00:46:0100:46:01.68012Powiat16
6893TomaszLudkowski00:45:5200:46:06.39056M3017
69226MarcinKwaśny00:46:0400:46:12.15057M3018
70126PiotrProtasiewicz00:46:1600:46:18.30058M4017KTK ImageCyclingTeam
71235GRZEGORZMARKIEWICZ00:46:2200:46:27.11059M3019
72112KarolinaOpielska00:46:2500:46:38.68013K203Miłosław Biega
73110AdrianNowak00:46:2900:46:38.82060M4018KB Wartko
74111AnetaOKUŃSKA-WEJDMAN00:46:4000:46:42.35014K404NO Name Team
75243ZDZISŁAWCIEŚLIK00:46:4100:46:43.96061M603
76225PawełKaczmarek00:46:3600:46:46.28062M4019Echo Ziemi Kostrzyńskiej
77124MichałPołatyński00:47:0100:47:06.13063Słupca9Pasjonaci Słupca
7847MariuszBecelewski00:47:1800:47:17.73064Słupca10Szymkowiak Team
7946BeataBecelewska00:47:1800:47:17.80015Powiat17
80208JacekMatuszewski00:47:1900:47:18.47065M507klub polonia środa
81151AgnieszkaSzymaszek00:47:1600:47:21.93016Powiat18Pasjonaci Słupca
82198MIchałŚląski00:47:1600:47:29.29066M2016
83154ArturTrzciński00:47:2500:47:41.11067M4021
8484MikołajKozubiński00:47:5000:47:57.33068M2017
8576RadekKaczorowski00:47:5700:48:00.35069Powiat19
86101KrzysztofMatuszak00:48:0400:48:11.46070M508
8741AngelikaRaśniewska00:48:1100:48:15.76017Powiat20Pasjonaci Słupca
8861HenrykCzerniak00:48:1200:48:16.11071M701KB Kosynier Września
89232MAREKJANIAK00:48:0700:48:19.59072M4023
90239MACIEJZIÓŁKOWSKI00:48:1000:48:21.15073M3021
91223MaciejĆwikliński00:48:0600:48:25.36074M4024
92210ArkadiuszGajda00:48:2500:48:26.49075Powiat21
93105RobertMiętkiewicz00:48:1800:48:28.68076Powiat22MJJR Kornaty
94233ROBERTNAGÓRSKI00:48:2300:48:30.50077M3023
9586ArturKról00:48:1900:48:33.19078Powiat23
96137AnnaSikorska00:48:2800:48:33.45018K406Triton Konin
9722MarcinSzymaniak00:48:3700:48:41.28079Powiat24
98127MikołajProtasiewicz00:48:4200:48:42.15080M2018
99177MagdalenaZalas00:48:4300:48:48.76019K407Geberit Team
100218BarbaraMarzyńska00:48:4600:48:49.75020K501
101182AdamMofina00:48:5600:48:57.85081M3025LZS Zalesie
102230MateuszWoś00:49:0800:49:09.87082M2019Night Runners Września
103157LidiaWalczak00:49:0200:49:10.20021K204Geberit Team
104148DanielSpyra00:49:0600:49:12.72083M4027Geberit Team
105165MaciejWietecki00:49:0900:49:13.72084Powiat25
10687ZbigniewKruszona00:49:1100:49:19.87085M4028Echo Ziemi Kostrzyńskiej
10765DawidDyncer00:49:2000:49:25.09086Powiat26Pasjonaci Słupca
108205DariuszSzymański00:49:1400:49:28.07087M4030
1097MagdalenaMarszałkowska00:49:2300:49:28.63022Powiat27
11099BartoszMajewski00:49:2000:49:29.01088M3027Smurfit Kappa Adventure Team Poland
111201KacperLeszczyński00:49:2100:49:34.50089M2020Orki z majorki
11273JakubJóźwiak00:49:3400:49:38.78090Powiat28#APRT
113162RadosławWęgliński00:49:3300:49:40.03091Powiat29
114129MichałPrzybylski00:49:3400:49:42.28092Powiat30
115158DawidWalczak00:49:3500:49:42.44093M3028Geberit Team
116203FilipNowak00:49:3000:49:43.64094M2023TRIton Konin
117181AndrzejBugajny00:49:3700:49:50.02095M509Saint-Gobain Squad
1185ArturOpłatkowski00:50:0700:50:12.42096Powiat31
119161NataliaWęglińska00:50:1000:50:16.09023Powiat32
120213MarekDziarski00:50:1100:50:20.29097M4032KB Maraton Turek
12149DawidBloch00:50:1700:50:21.10098Powiat33
12256JanChomański00:50:1000:50:28.14099Powiat34SGB Sokół
123191PrzemysławJesiołowski00:50:3000:50:41.640100M3029
12466TomaszFelczak00:50:2900:50:45.050101Powiat35Kimkolwiek jesteś biegnij za mną
12581StanisławKluza00:50:4800:50:54.390102M604KB Maraton Turek
12677ArkadiuszKantanista00:50:5400:51:01.160103M3030Geberit Team
12728TomaszBagrowski00:51:0400:51:08.070104Powiat36
12816RobertŁechtański00:51:0500:51:18.280105Powiat37
129115ŁukaszPaluch00:51:1800:51:22.820106M3031
130222DorotaWszędybył00:51:2600:51:46.29024K3010
13119RadosławPrus00:51:3900:51:51.800107Powiat38Night Runners Września
132108MałgorzataNowacka00:51:5100:51:54.08025K409No Name Team
13385PrzemysławKról00:51:5000:51:57.860108Powiat39
134107MaciejMisztal00:51:5000:52:01.810109Powiat40
135135KamilaRzepkowska00:52:0300:52:11.56026Powiat41
135118RomanPietrzak00:52:0200:52:11.560110M3034Smurfit Kappa Adventure Team Poland
13782AdrianKociok00:52:1100:52:14.960111Powiat42
138190MarekNowak00:52:1900:52:19.830112Powiat43
13921MichałSieczkowski00:52:1200:52:21.280113M2028
14048RobertBiałczyk00:52:1400:52:26.340114Powiat44
141245AgataTresenberg00:52:1800:52:28.68027K4010Night Runners Września
142193JanuszRożek00:52:2000:52:30.930115M606KB Wartko
14362ElżbietaCzerniak00:52:2000:52:31.35028K60+1KB Kosynier Września
144136MaciejSieczkowski00:52:2700:52:36.380116M4037
14555MarekChmielewski00:52:2500:52:38.740117Powiat45
1466ŁukaszFilipczak00:52:3500:52:43.700118Powiat46Pasjonaci Słupca
1474KarolinaMaciejewska00:52:3600:52:44.00029Powiat47Pasjonaci Słupca
148150ŁukaszSZYMAŃSKI00:52:4400:52:58.890119M3036Huragan Szklarka Poznań
149109KatarzynaNowak00:53:0200:53:11.88030K4011KB Wartko
150143KrzysztofSkorliński00:53:0600:53:14.760120M4038Echo Ziemi Kostrzyńskiej
151173MalgorzataWojtkowiak00:53:0700:53:15.97031Powiat48Kimkolwiek jesteś biegnij za mną
152160DariuszWejdman00:53:1300:53:25.280121M4039NO Name Team
153140TomaszSkąpski00:53:1200:53:31.490122Powiat49
154212ZbigniewSzczudlak00:53:4200:53:45.430123Powiat50
15580AndrzejKasprzyk00:53:4200:53:51.410124Powiat51
156196MaciejZiemski00:53:4500:54:03.700125M3037Vege Runners
157183MichałZiemski00:54:0700:54:25.960126Powiat52SPS Słupca
158133WaldemarRoszak00:54:1500:54:27.080127M4042
159234MariuszNawrot00:54:2100:54:38.090128Powiat53Morsy Turek
160100PiotrMatusiak00:54:3600:54:39.880129M3038
161120WojciechPilarski00:54:4000:54:51.410130Powiat54
16257ADAMCHRZANOWSKI00:54:4400:54:59.620131M3039Bud-Rem Koło
163194WłodzimierzFilipczak00:54:5600:55:07.520132M5013KB Maraton Turek
1642KazimierzSiupa00:55:2100:55:20.880133Powiat55
165159BOGDANWALUSZYŃSKI00:55:1100:55:23.030134M702
166172MarekWojciechowski00:55:2500:55:37.130135M5015Night Runners Gniezno
16733MariuszKaczmarek00:55:3700:55:41.060136M4044Witkowo Biega
16823MartaTylman-Madejczyk00:55:3000:55:48.07032K3012Inżynieria Biegania Team
16988MartynaKruszona00:55:4600:55:55.43033K162Echo Ziemi Kostrzyńskiej
170178IwonaZdrojewska00:55:5300:55:59.24034Powiat56
171149SzymonSypniewski00:55:5500:56:03.450137M4045Geberit Team
172238ANNAMIKOŁAJCZYK00:56:1000:56:19.22035K3014
173237KAROLMIKOŁAJCZYK00:56:1000:56:19.630138M4046
17468JoannaGórska00:56:0800:56:21.52036Powiat57
175216MikołajFrankowski00:56:1100:56:23.840139Powiat58KB Wartko
1761DariuszKołodziejski00:56:4000:56:54.950140Powiat59Gdzie kolwiek jesteś biegnij za mną
17711RobertJarząbek00:56:2600:56:55.410141Powiat60Strzałkoska Grupa Biegowa Sokół
178227MonikaBłaszak00:56:4800:56:56.47037K3015Night Runners Września
17918JakubPanienkowski00:56:4600:56:56.970142Powiat61
180207KamilaRadke00:57:1500:57:23.02038K3016Towarzystwo Miłośników Tenisa ,,SMECZ''
181231AndrzejWojtkowiak00:57:1200:57:23.730143Powiat62
182103KrzysztofMielcarek00:57:1700:57:29.170144M3041
183104AgnieszkaMielcarek00:57:1700:57:29.19039K3017
18414LukaszKrysinski00:57:3000:57:33.450145Powiat63
185187AleksandraBernat00:57:2500:57:35.59040K206Decathlon Winogrady
186186RobertKaczmarek00:57:2500:57:35.810146M2031Decathlon Winogrady
187192KarolinaBanaszak00:57:4000:57:47.35041Powiat64
18824ArturWalisiak00:57:5300:58:04.670147Powiat65
189128LidiaPrzybylska00:58:0100:58:15.14042Powiat66
190228MateuszWalczak00:58:0800:58:24.210148Powiat67
19171MateuszHartwich00:58:0900:58:25.260149Powiat68
192141ErykSkąpski00:58:5000:59:07.950150Powiat69
19383MałgorzataKołodziejska00:59:2200:59:37.76043Powiat70Gdzie kolwiek jesteś biegnij za mną
19459ElżbietaCybulska01:00:1501:00:23.09044K3018Geberit Team
19513ŁukaszUrbańczyk01:00:2301:00:38.260151M3044
19634AndrzejMachowiak01:00:2201:00:39.120152Powiat71Grupa Biegowa Słupca kimkolwiek jesteś biegnij za mną
197209MałgorzataWawrzyniuk01:00:2701:00:41.81045Powiat72Hermik Team
198220RenataGierwielaniec01:00:3601:00:43.25046K3019
199147AnnaSpyra01:00:3801:00:46.63047K3020Geberit Team
200224TomaszBieniek01:00:3201:00:47.590153M3045Hermik Team
20115JoannaŁechtańska01:00:3301:00:47.75048Powiat73
20210KazimierzJaniak01:01:0501:01:06.910154Powiat74
20345JoannaAndrzejewska01:01:3601:01:38.53049K3021
204221KamilJuszczak01:01:5601:02:13.900155M2034
20569JOANNAGRZEŚKIEWICZ01:02:2301:02:37.80050Powiat75
206113JerzyOrchowski01:02:3401:02:38.010156Powiat76Strażak Lądek
20753WaldemarBogdański01:02:4701:03:02.020157M609
208175KarolinaWyszomirska01:04:4001:04:53.90051K4018
20950EwelinaBłażejewska01:05:1601:05:30.49052Powiat77Boginie Bieżni
210130AnnaPYRZYK01:06:2701:06:43.21053Powiat78Boginie Bieżni
211122ElżbietaPląskowska-Pawela01:06:2701:06:43.28054Powiat79Boginie Bieżni
212155DariuszTyrański01:06:3701:06:54.150158Powiat80
213139UlkaSkąpska01:06:4601:07:04.52055Powiat81
21452DorotaBogdańska01:07:3201:07:47.60056K60+2
21531EwaJędros01:07:3901:07:56.19057K3023Inżynieria Biegania Team
21667GrzegorzGola01:10:2801:10:49.740159M4052TS Sokół Gniewkowo
217211BarbaraSzczudlak01:11:4201:11:57.39058K503
21836MagdalenaMirosławska01:15:1601:15:32.34059Powiat82Boginie Bieżni
21932kamilajózefiak01:15:1601:15:32.73060Powiat83Grupa Biegowa Słupca kimkolwiek jesteś biegnij za mną

Mce.ZawodnicyCzas łączny
1IZABELA WIERZCHOWSKA, ADAM WIERZCHOWSKI01:23:01.57
2OLGA KAZIMIROWA, ALEKSANDR KAZIMIROW01:27:37.81
3MIROSŁAW WILCZEWSKI, AGNIESZKA WILCZEWSKA01:28:04.15
4ANETA LUPA-MARCINOWSKA, KRZYSZTOF MARCINOWSKI01:28:34.82
5MIROSŁAW MARSZAŁKOWSKI, MAGDALENA MARSZAŁKOWSKA01:29:11.75
6MARCIN RAŚNIEWSKI, ANGELIKA RAŚNIEWSKA01:30:22.97
7EWA KACZMAREK-ŚLĄSKA, MICHAŁ ŚLĄSKI01:30:50.11
8KRZYSZTOF NOWACKI, MAŁGORZATA NOWACKA01:34:01.33
9MARIUSZ BECELEWSKI, BEATA BECELEWSKA01:34:35.53
10PIOTR ZALAS, MAGDALENA ZALAS01:34:46.00
11LIDIA WALCZAK, DAWID WALCZAK01:38:52.64
12ADRIAN NOWAK, KATARZYNA NOWAK01:39:50.70
13RADOSŁAW WĘGLIŃSKI, NATALIA WĘGLIŃSKA01:39:56.12
14TOMASZ MADEJCZYK, MARTA TYLMAN-MADEJCZYK01:39:56.26
15ANETA OKUŃSKA-WEJDMAN, DARIUSZ WEJDMAN01:40:07.63
16HENRYK CZERNIAK, ELŻBIETA CZERNIAK01:40:47.46
17PRZEMYSŁAW JĘDROS, EWA JĘDROS01:45:33.07
18DANIEL SPYRA, ANNA SPYRA01:49:59.35
19ROBERT ŁECHTAŃSKI, JOANNA ŁECHTAŃSKA01:52:06.03
20ANNA MIKOŁAJCZYK, KAROL MIKOŁAJCZYK01:52:38.85
21KRZYSZTOF MIELCAREK, AGNIESZKA MIELCAREK01:54:58.36
22SZYMON SYPNIEWSKI, ELŻBIETA CYBULSKA01:56:26.54
23DARIUSZ KOŁODZIEJSKI, MAŁGORZATA KOŁODZIEJSKA01:56:32.71
24ZBIGNIEW SZCZUDLAK, BARBARA SZCZUDLAK02:05:42.82
25WALDEMAR BOGDAŃSKI, DOROTA BOGDAŃSKA02:10:49.62

OVRNAMEHOMETOWNDIVISIONFull Course Net TimeFull Course Gun Time2,5 Net Time2,5 Gun Time5 Net Time5 Gun Time7,5 Net Time7,5 Gun TimePACEGENDER_RANKBIB
1AMATORZY .-, USOverall00:35:10.0600:35:10.3700:08:35.3800:08:35.6900:17:39.3800:17:39.6900:26:46.1300:26:46.4403:3211
2PASJONACI SŁUPCA 40+ .-, USOverall00:38:56.1800:38:57.0100:09:56.4100:09:57.2400:19:40.7000:19:41.5300:29:26.2900:29:27.1203:546
3PASJONACI SŁUPCA .-, USOverall00:39:18.8000:39:20.2900:10:08.6200:10:10.1100:20:06.3000:20:07.7900:29:22.7700:29:24.2603:567
4SŁONECZNA RUN .-, USOverall00:39:50.5700:39:51.8100:10:33.1600:10:34.4000:20:26.3800:20:27.6200:29:48.4700:29:49.7104:003
5KOLKA TEAM KOSEWO .-, USOverall00:40:25.5200:40:26.6100:10:07.3100:10:08.4000:20:19.2500:20:20.3400:29:44.4300:29:45.5204:034
6SOKÓŁ KLECZEW .-, USOverall00:41:14.0800:41:15.9900:09:26.4300:09:28.3400:21:38.2900:21:40.2000:32:22.7400:32:24.6504:0812
7WITKOWO BIEGA .-, USOverall00:42:02.6600:42:03.6300:09:51.8900:09:52.8600:21:30.0400:21:31.0100:32:05.9900:32:06.9604:1310
8PARAMIJA .-, USOverall00:43:45.1000:43:45.8800:09:37.1500:09:37.9300:20:21.0300:20:21.8100:32:13.2300:32:14.0104:231
9WOJCIECHOWSCY_SQUAD .-, USOverall00:44:26.6200:44:28.7500:12:14.6000:12:16.7300:24:04.7700:24:06.9000:34:40.4600:34:42.5904:278
10KOLKA TEAM 18+ .-, USOverall00:46:53.3500:46:53.7500:12:30.9700:12:31.3700:24:23.6900:24:24.0900:35:13.9500:35:14.3504:425
11GETIN BANK SŁUPCA .-, USOverall00:48:54.7600:48:56.3200:12:30.3700:12:31.9300:25:31.6200:25:33.1800:37:37.8500:37:39.4104:5414
12SZWAGIER TEAM .-, USOverall00:49:05.2900:49:06.9700:12:14.9400:12:16.6200:26:27.1400:26:28.8200:38:26.8600:38:28.5404:552
13JACK DANIELS TEAM .-, USOverall00:50:36.7900:50:37.8400:10:57.5500:10:58.6000:24:48.4400:24:49.4900:37:58.8100:37:59.8605:0413
15KOPERKOWA DRUŻYNA .-, USOverall00:51:57.4900:51:57.8700:10:09.5100:10:09.8900:23:31.4600:23:31.8400:40:13.3200:40:13.7005:129
14CFANIACY .PolandOverall00:51:42.3700:51:43.7500:16:25.6500:16:27.0300:30:12.1100:30:13.4900:40:52.0600:40:53.4405:1115

XI Bieg o Laur św Wawrzyńca , Słupca 03.08.2019r

Wyniki

Mistrzostwa Polski Małżeństw

Wyniki

Bieg Leśnika – Słupca 24.03.2019r

Wyniki – Bieg Leśnika

Wartko Trail – Golina 29.12.2018r

Bieg główny – wyniki

Marsz Nordic Walking – wyniki

gRUNt – I Edycja Zimowa – Kazimierz Biskupi, 15.12.2018r

Wyniki

GRAND PRIX MIASTA SŁUPCY 2018

GPMS 2018

II Bieg Mikołajków, Słupca 09.12.2018r

Wyniki

Powidz na 5

#GRUBYNANOGACH

Wyniki

Biegnę dla Waldka

Wyniki – Odczyty pomiaru

Bieg PEOWIAKA, Zagórów dn 06.10.2018r

Bieg Peowiaka – Wyniki

VI Bieg okół Borku Lądkowskiego,  Lądek dn 23.09.2018r

Wyniki 5 km

Wyniki 10 km

5 z Pasją – Słupca, dn 14.09.2018r

Wyniki – 5 z Pasją

RUN Beach Morning – Gdańsk , dn 26.08.2018r

RUN Beach Morning

VI Bieg Służb Mundurowych – Rzgów, dn 25.-8.2018r

Klasyfikacja Generalna

Bieg Służb Mundurowych – Kategorie

II Bieg Pamięci im. Jerzego Kowalskiego – Ostrowite dn. 15.08.2018r

Klasyfikacja Generalna

Klasyfikacja – Mieszkaniec Gminy Ostrowite

X Jubileuszowy Bieg o Laur Św Wawrzyńca – Słupca – 11.08.2018r

Bieg Wawrzynkowy Klasyfikacja Generalna

Biegi Warzynkowe – Kategorie Wiekowe

Biegi Wawrzynkowe – Kategoria Mieszkaniec Powiatu Słupeckiego

Biegi Wawrzynkowe – Kategoria Miasto Słupca

Mistrzostwa Małżeństw

I Nocny Bieg Szlakiem Dwóch Dębów „Pawła i Gawła” w Kosewie – 06.07.2018

Wyniki