Opublikowano 1 komentarz

Gruby Na Nogach – Powidz, dn 02.12.2018r

I bieg Powidz na 5

Pobiegnij dla Norberta!

 

Bieganie to najprostsza i coraz popularniejsza forma aktywność fizyczna. Świetnie wpływa na nasze zdrowie, poprawia samopoczucie, pomaga spalać zbędne kalorie, ale także jest doskonałym sposobem, aby pomagać. Każdy kilometr, każda kropla potu to szansa dla osoby potrzebującej na normalne życie w społeczeństwie. Bieganie daje ogromną satysfakcję. Pomaganie przez bieganie to już coś więcej, inny poziom wtajemniczenia. Wtedy nie chodzi już tylko o pokonanie kolejnego kilometra czy urwanie kolejnej sekundy, w końcu nie biegniemy tylko dla siebie!

 

Norbert to młody mieszkaniec Powidza, ma dopiero 23 lat. Bardzo aktywny chłopak, grał w piłkę ręczną, jest czynnym strażakiem-ochotnikiem niosącym pomoc innym. W tym momencie sam potrzebuje pomocy. 17 maja 2018 r. po wypadku samochodowym w stanie ciężkim trafił do szpitala w Olsztynie z obrażeniami głowy oraz kończyn, gdzie przez miesiąc był w śpiączce. Następnie trafił do szpitala w Gnieźnie. Przeszedł szereg operacji, a na chwile obecna ma problemy z oddychaniem i mową, porusza się na wózku. Wymaga stałej obserwacji medycznej oraz ciągłej rehabilitacji. Jak wiemy niestety to wszystko sporo kosztuje. Organizując bieg charytatywny chcemy zebrać środki finansowe na jego leczenie i rehabilitacje. Biegając dbasz o własne zdrowie i jednocześnie możesz pomóc Norbertowi wrócić do normalnego życia.

 

 

Dobro wraca z podwójną siłą!!

 

wydarzenie na FB : https://web.facebook.com/events/560174644417792/

Opis i zbiórka na FB : https://www.facebook.com/Gruby-Na-Nogach-222098241991036/

zrzutka.pl : https://zrzutka.pl/ner2h2?fbclid=IwAR0JoMEl4d1AGuhlfFoHEYFUioNfsYRH6fsLTdsmQFBYA8ahofNyGxntWtE

 

LISTA STARTOWA- POWIDZ NA 5

 

[SprawdzIlosc] REJESTRACJA NA TO WYDARZENIE ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA[FMP]Dziękujemy za dokonanie wpłaty[/FMP]
[/SprawdzIlosc]

1 komentarz do: “Gruby Na Nogach – Powidz, dn 02.12.2018r

  1. […] Szczegółowe informacje dot. biegu: I bieg Powidz na 5 Bieg charytatywny dla Norberta #grubynanogach 02.12.2018 r. (niedziela) Start: godz. 13:00 Biuro zawodów w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Powidzu otwarte od godz. 11:00 do 12:30 Limit uczestników: 150 osób Minimalny wiek: 16 lat Opłata za rejestrację: 30 zł (cała kwota zostanie przeznaczona na leczenie i rehabilitacje Norberta) Trasa: około 5 km (drogi asfaltowe, kostka brukowa) Zapisy: http://zawody.yogoevents.pl/gruby-na-nogach […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *