Opublikowano Dodaj komentarz

Biegnę dla Waldka – Słupca – 22.11.2018r

Redakcja Kuriera Słupeckiego organizuje akcję charytatywną dla Waldemara Miernika, dziennikarza Gazety Słupeckiej i radnego powiatowego. Waldek o swojej chorobie dowiedział się na przełomie maja i czerwca tego roku podczas planowania wyprawy na Mundial do Rosji. Wcześniej nie dawała o sobie znaku. Podczas badań okazało się się, że nowotwór jest już bardzo ekspansywny. Waldek jest po leczeniu w różnych ośrodkach w Warszawie i Poznaniu, a obecnie w trakcie radioterapii w Bydgoszczy. – Walczę i wierzę że dopóki jestem na tym ringu to mam szansę na zwycięstwo. Staram się być aktywny, a teraz u progu nowej kadencji rady powiatu siły będą mi bardzo potrzebne – podkreśla Waldek.

 

Biegnę dla Waldka to jedna z form wsparcia wyżej wymienionej akcji.

 

22.11.2018r o godzinie 16:00 widzimy się na stadionie Leśnym w Słupcy (ul. Gajowa 4), to właśnie o tej godzinie zostanie otwarta linia startu dla biegaczy.

 

Jak będą wyglądać te zawody ?

 

O 15:30 otwieramy biuro zawodów, każdy zawodnik otrzymuje Chip, i? o 16:00 startuje ile sił w nogach na bieżni stadionu Leśnego.

 

To wyjątkowe zawody, ponieważ Ty sam decydujesz ile okrążeń przebiegniesz, czy tylko 1 czy aż 50, czas masz do 18:00, kiedy to zamykamy linię mety. Do biegu możesz dołączyć w każdej chwili, czy to o 16:30 , czy to o 17:00, ważne żebyś był z Nami i wsparł Waldka !

 

Suma przebiegniętych kilometrów zostanie oficjalnie ogłoszona jako „Kilometry przebiegnięte dla Waldka”!

 

Oczywiście po biegu każdy zawodnik, będzie mógł na stronie www sprawdzić tempo poszczególnych okrążeń oraz dystans, więc to chyba pierwszy elektroniczny pomiar na treningu w naszym regionie 🙂

 

Pamiętajcie ! Najważniejszym celem tego wydarzenia jest zbiórka środków na wsparcie leczenia dla Waldka !

 

Pokażmy, że jesteśmy z Nim! Biegnę dla Waldka a ty ?!

 

 

[SprawdzIlosc][FormularzZapisowy][FMP][/FMP]
[/SprawdzIlosc]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *